Cam Kapı Modellerini Araştırıyorum

fotoselli cam
 

Son yıllarda oldukça yaygınlaşan, kullanışlı, şık ve ekonomik cam mekânlar bizlere hem yer kazandırmakta hemde aydınlık ve dekoratif ortamlar yaratmaktadır. Pekçok alanda karşılaştığımız cam mekânlar sürgülü, katlanır çeşitleri ile hizmet vermektedir. Sürgülü cam sistemleri; Eşikli ve eşiksiz çeşitleri ile iki türdür.

 

 Kanat sayısı mekânın durumuna göre sınırsızdır ve oval hariç her çeşit balkonda uygulanır. Alüminyum kanatlıdır ve sürgülü oldukları için yer tutmaz yani yerden tasarruf edilir. Cam ise 8mm ile 10 mm temperlidir. Genellikle kış bahçesi amaçlı, sera gibi bitkilerimizi koruyan ve en önemlisi dört mevsim balkon ya da teraslarımızdan yararlanabileceğimiz ortamlar kazanmamızı sağlar.

 Katlanır cam; Son derece dekoratif ev ve işyerlerimizde rahatlıkla uygulayabileceğimiz sistemdir. Camlar 8 mm temperlidir. Cam açık durumda iken rüzgârdan etkilenmemesi için stoper adı verilen kilit bulunmaktadır. Kullanılan silikon anti bakteriyeldir. Camların katlanır olması istenildiği zaman açık balkon, istenildiği zaman kapalı balkon olarak kullanılmasıdır.

 Fotoselli kapı sistemleri ise yaygın kullanılan bir sistemdir. Manuel açılabilen, sessiz çalışan, yüksek frekanslı sensöre sahip, güvenlik konusunda emniyetli ( kartlı geçiş, dokunmatik buton, bilgisayar kontrolü, kapı otomatiği ile entegre çalışan özelliklere sahiptir.) Her alanda kullanılabilir, güç kesilmesinde dijital göstergeli mikro işlemci kontrol ünitesine sahip özellikleri ile tercih edilmektedir.

 Tüm bu ürünler yaşamımızı kolaylaştıracağı gibi mekânlarımızı konforlu bir hale de getirmektedir.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !